Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / 10. ročník memoriálu A.Divína

10. ročník memoriálu A.Divína

Celkem dvacet hráček a hráčů se sešlo v sobotu 16. září v tenisovém areálu Na Ostrově, aby odehrály turnaj čtyřher a tím naplnili 10. ročník memoriálu Antonína Divína.   Celkovým vítězem jubilejního ročníku se stala mladá nadějná dvojice  TO Lokomotivy Beroun Lucka Kupková a Jan Merhaut. Všichni účastníci hráli s velkým zaujetím, jak v základních skupinách, tak i ve finalovém pavouku. Velký dík patří Zdeňkovi Divínovi za finanční dotaci tohoto turnaje. Čtyřem nejlepším dvojicím byli předány poháry a věcné ceny.

18.9.2017
Vytvořilo ANAWE and