Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / 8.ročník Hokejka Cup 2018

8.ročník Hokejka Cup 2018

Všechny příznivce tenisu zveme  na 8. ročník Hokejka Cupu,  který se uskuteční v sobotu 30.června od 9.00 hodin.

Tento tenisový turnaj dvojic, složený ze současných i bývalých hokejových hráčů, můžete po dvou letech opět sledovat na dvorcích Lokomotivy Beroun Na Ostrově. Mezi startujícími hráči najdete velká jména našeho hokeje z domácích a zahraničních soutěží.

Program začne kvalifikačnímy zápasy ve  skupinách a vyvrcholí v odpoledních hodinách vyřazovacím turnajem pro osm nejlepších dvojic. Pro všechny příchozí je připraven den plný tenisu, reportáží a doprovodný hudební program. 

21.6.2018
Vytvořilo ANAWE and