Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77

Podzimní hraní na antukových dvorcích Na Ostrově

Tenisová sezóna na otevřených tenisových dvorcích pokračuje. Přijďte si zahrát v dopoledních nebo odpoledních hodinách na velmi dobře připravené dvorce do areálu Lokomotivy Beroun na Ostrově. Vytápěné šatny a provoz občerstvení jsou plně k dispozici do 31.října 2019.

 

Tenisová sezóna 2019

 

        LOSOVANÉ ČTYŘHRY - ZÁVĚR TENISOVÉ SEZÓNY 2019

 

                Vážení sportovní přátelé,

 

zvažte naše pozvání na oficiální ukončení letošní tenisové sezóny a přijďte tuto sobotu 28.září v 9.00 hodin do tenisového klubu Na Ostrově. Pořádáme zde opět oblíbené losované čtyřhry pro všechny příchozí.

Po ukončení sportovní akce bude pokračovat společenská zábava v nové klubovně.

 

Vv TO

Memoriál K.Vlnase a A.Divína

    

            Vážení tenisový přátelé,

výbor tenisového oddílu si Vás dovoluje pozvat na 12.ročník Memoriálu K.Vlnase a A.Divína. Pořádáme opět na jejich počest  jednodenní tenisový turnaj  ve čtyřhře. Tato tenisová akce se uskuteční v sobotu 14.září od 9.30 hodin v areálu LB Na Ostrově.

Po skončení turnaje bude následovat slavnostní vyhlášení vítězu, předání pohárů a cen. Všichni účastníci turnaje a jejich doprovod jsou srdečně zváni na společenské posezení v klubovně.

 

Výbor TO LB 

 

Okresní přebory

Okresní přebory všech věkových kategoriích vždy bývaly prestižní tenisovou akcí, která na úvod letní tenisové sezóny prověřila jednak zimní přípravu a jednak porovnání mezi nejbližšími okresními tenisovými vrstevníky. Okresní přebory se nebraly nikdy na lehkou váhu o čemž svědčí fakt, že titul Okresního přeborníka byl uznávaný ve všech klubech výkonnostního sportu. Postupem času, kdy narůstaly počty tenisových turnajů letních a především halových, a zároveň klesali počty soutěživých okresních hráček a hráčů, se okresní přebory staly nudnou tenisovou akcí, která byla v nejednom okrese dokonce zrušena. Je na tom velmi zajímavá jedna skutečnost. V posledním desetiletí totiž začali pracovat v tenisových klubech desítky tenisových trenérů. Pro porovnání s minulostí je to nebývalá kvantitativní změna. Závratně vzrostly počty tenisových školiček, tenisové areály jsou plné příměstkých  prázdninových kempů, vybudovalo se mnoho tenisových hal, takže v zimním období je dostatečná kapacita pro trénink mladých nadějí. Přesto se v posledních letech tyto pozitivní změny výrazně neprojevují ve zvýšené účasti v okresních přeborech. Sestupný trend  výkonnostního tenisu, kdy hráče neláká jakákoliv soutěžní forma, je určitě k zamyšlení pro všechny zainteresované v okresních tenisových klubech a oddílech.

Příprava na antuce

V sobotu 6. dubna se odehrál přípravný oddílový turnaj na antukových dvorcích v areálu Na Ostrově. Děvčata a chlapci ve věku 9 až 14 let byli rozděleny do dvou výkonnostních skupin, ve kterých odehráli turnaj ve dvouhře systémem každý s každým. V druhé části tréninkového dne se dvojice sehrávali ve čtyřhře. Hlavními cíli byl přechod z haly na otevřené dvorce,  hráči si zvykali na větší prostor, otevřené nebe a na změnu herního stylu na antukových dvorcích. U všech třinácti účastníků byl patrný pokrok v herních činnostech, obecné obratnosti a tenisovém myšlení. 

Začínáme hrát na antuce

      Vážení tenisový příznivci, s velkou radostí a očekáváním zahajujeme v pondělí 1. dubna provoz v tenisovém areálu Na Ostrově. Připravili jsme pro vás kvalitní antukové dvorce, tenisové školičky pro nejmenší děti, rekreační hraní pro "hobíky"a pro příchozí diváky soutěže družstev a jednotlivců.

       Neváhejte a  svěřte se do péče našich kvalifikovaných trenérů, objednávejte si na telefonním čísle 721 080 229  sehrání vzájemných tenisových utkání, využívejte největší počet antukových dvorců v Berouně sedm dní v týdnu od 9 do 20 hodin. 

        

 

 

Tenis Na Ostrově

Vážení tenisový přátelé,

děkujeme Vám za letošní sportovní zážitky, které jsme mohli společně prožívat v tenisovém areálu Lokomotivy Beroun. Rádi Vás se stejným elánem přivítáme i roce 2019. Plně můžete využít halovou nabídku Sportcentra LB  v zimním období.

Letošní provoz na dvorcích končí ve středu 31.10. 2018.

Losované čtyřhry 2018

Jako každým rokem ukončíme letní tenisovou sezónu losovanými čtyřhrami a to tuto sobotu 6. října.  Sraz účastníků je stanoven na 10.00 dopoledne. Přijděte všichni,  je objednané pěkné počasí a využijte  poslední možnost se pobavit ve větším počtu s přáteli, než se uložíme k halovému zimnímu spánku.

Srdečně zve VV TO.

Memoriál A.Divína a K.Vlnase

Tenisový oddíl Lokomotivy Beroun pořádá v sobotu 22.září od 9,30 hodin tenisový turnaj ve čtyřhrách jako Memoriál Antonína Divína a Karla Vlnase.

Turnaj je bez omezení výkonnosti, věku i pohlaví. Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Účast na turnaji je zdarma.

 

 

Krátké oznámení

Počátkem měsíce srpna bylo změněno telefonní číslo na správce tenisového areálu LB Na Ostrově.

 

                                                           721 080 229                                                                       

Tenisové turnaje o prázdninách

Tenisové turnaje o školních prázdninách mají svoje neopakovatelné kouzlo tím, že během měsíců červenec a srpen termínová listina nabízí velký počet turnajů  a hráčky a hráči nemusí řešit nějakou tu prohru navíc a mohou se hned zúčastnit dalšího turnaje. O prázdninách je všechno ok. Nemusí se  do školy, jsou dlouhé dny, všude je dostatek tréninkových dvorců i sparing partnerů. Jen je třeba využít toto období ke zvýšení svojí výkonnosti v maximální míře. 

 

 

 

 

8.ročník Hokejka Cup 2018

Všechny příznivce tenisu zveme  na 8. ročník Hokejka Cupu,  který se uskuteční v sobotu 30.června od 9.00 hodin.

Tento tenisový turnaj dvojic, složený ze současných i bývalých hokejových hráčů, můžete po dvou letech opět sledovat na dvorcích Lokomotivy Beroun Na Ostrově. Mezi startujícími hráči najdete velká jména našeho hokeje z domácích a zahraničních soutěží.

Program začne kvalifikačnímy zápasy ve  skupinách a vyvrcholí v odpoledních hodinách vyřazovacím turnajem pro osm nejlepších dvojic. Pro všechny příchozí je připraven den plný tenisu, reportáží a doprovodný hudební program. 

Dětský den už tento pátek

... za rok AHOJ!                        DĚTSKÝ DEN  

V pátek 1. června v 16.30 hodin oslavíme společně s našimy nejmenšími jejich svátek. Zveme všechny děvčata a kluky s jejich rodiči do tenisového areálu Na Ostrově. Připravili jsme pro vás soutěže a hry, povídání si o tenise a nějaká překvapení.

VV TO

 

 

Tenisový turnaj dospělých

O víkendu  12.-14.května pořádáme tenisový turnaj mužů kategorie "C". Přihlásit se je možno do pátku 11.května do 18 hodin, kdy bude uzavřena prezentace  a v klubovně TO LB Na Ostrově bude turnaj vylosován. Turnaj je taktéž vhodný pro mladé hráče dorostenecké kategorie. Program bude začínat v sobotu 12.května v 9.00 hodin. 

 

 

 

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77
Vytvořilo ANAWE and