Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77

Omezení provozu

V úvodu letošního letního provozu na dvorcích LB jste jistě zaznamenali velký stavební ruch. V prvé řadě se muselo opravit středové oplocení, které mělo už za sebou několik povodní a jeho pevnost tím byla narušena. Současně probíhá budování závlahového zařízení na dvorcích C,2,3. Malé zpoždění jsme nabrali jednak mrazy trvajícími do 20 března a také náročnějším výběrem vhodné dodavatelské firmy. Omezení se hlavně dotkne okresních přeborů, kdy budeme hrát pouze na 5 dvorcích. Mistrovská utkání již budou bez omezení.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2017

Podíváme-li se zpět na letošní tenisové výsledky musíme být velmi spokojeni. Dosáhli jsme velkých vítězství, jak v soutěžích jednotlivců, tak i v soutěžích družstev. Po dlouhé době jsme se připoměli třetím místem na mistrovství České republiky  mladších žáků, přebornický titul ve starších žákyních nebo výborná umístění na turnajích nejvyšší třídy "A" jsou další odměnou nejen úspěšným hráčkám a hráčům, ale i celému oddílu a všem  trenérům a rodičům za jejich práci v oddíle. Postup dospělích do nejvyšší krajské soutěže - divize v soutěži družstev je potvrzením správnosti výchovy mládeže od útlého věku.  Podmínky, které máme v našem oddílu,  umožnují všem stávajícím a nově příchozím věnovat se v maximální míře tomuto bílému sportu. Odříkání a úskalí sportu se lépe překonávají, když máte vedle sebe naše nejúspěšnější hráčky a hráče.

Vitejte do nové úspěšné sezóny 2018.

Losované čtyřhry 2017

Jako každým rokem ukončíme letní tenisovou sezónu losovanými čtyřhrami a to tuto sobotu 7. října.  Sraz účastníků je stanoven na 10.30 dopoledne. Program bude vylosován na místě a zahájen v 11.00 hodin. Všichni účastníci budou mít k dispozici během turnaje občerstvení zdarma. Přijďte ve velkém počtu si zasoutěžit, zavzpomínat na letošní výsledky a zážitky na tenisových dvorcích.

Srdečně zve VV TO.

10. ročník memoriálu A.Divína

Celkem dvacet hráček a hráčů se sešlo v sobotu 16. září v tenisovém areálu Na Ostrově, aby odehrály turnaj čtyřher a tím naplnili 10. ročník memoriálu Antonína Divína.   Celkovým vítězem jubilejního ročníku se stala mladá nadějná dvojice  TO Lokomotivy Beroun Lucka Kupková a Jan Merhaut. Všichni účastníci hráli s velkým zaujetím, jak v základních skupinách, tak i ve finalovém pavouku. Velký dík patří Zdeňkovi Divínovi za finanční dotaci tohoto turnaje. Čtyřem nejlepším dvojicím byli předány poháry a věcné ceny.

Sobotní deblíky

Tenisový výbor LB pořádá  tuto sobotu 5.8. 2017 pro své členky a členy "sobotní deblíky". Sejdeme se v 13,30 hodin na dvorcích Na Ostrově a strávíme sportovní odpoledne turnajem čtyřher pro všechny věkové kategorie. Přijďte všichni, kdo máte chuť si zasportovat a pobavit se s přáteli.

Tenisový turnaj mladšího žactva

Jako druhý v pořadí, ze seznamu letních tenisových turnajů pořádaných naším oddílem, bude turnaj mladších žákyn a mladších žákůTurnaj se bude konat ve dnech 20.-22. července 2017. Prezentace dívek i chlapců je telefonicky  již ve středu 19.7. do 18.00 hodin.

Jistě, že je čas dovolených, ale budeme očekávat účast domácích děvčat a chlapců ve velkém počtu. 

 

Hokejka Cup 2017

Všechny příznivce tenisu zveme  na 7. ročník Hokejka Cupu,  který se uskuteční v sobotu 1.července od 9.00 hodin.

Tento tenisový turnaj dvojic, složený ze současných i bývalých hokejových hráčů, můžete po dvou letech opět sledovat na dvorcích Lokomotivy Beroun Na Ostrově. Mezi startujícími hráči najdete velká jména našeho hokeje.

Program začne kvalifikačnímy zápasy ve  skupinách a vyvrcholí v odpoledních hodinách vyřazovacím turnajem pro osm nejlepších dvojic. Pro všechny příchozí je připraven doprovodný hudební program. 

Program na prázdniny

Pro informaci návštěvníků našeho tenisového areálu Na Ostrově uvádíme přehled pořádaných akcí během letních prázdninových měsíců. 

Provoz areálu je během prázdninových měsíců ve dnech Po-Ne od 8.00-21.00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Dětský den

Tenisový oddíl pořádá ve čtvrtek 1.června od 16.30 hodin DĚTSKÝ DEN pro naše tenisové elévy. Děti budou soutěžit v netradičních soutěžích a stráví tak sváteční odpoledne v areálu Na Ostrově.  Pro všechny ratolesti jsou připraveny medajle a samozřejmě nějaké sladkosti. Rodiče budou mít možnost fandit a poté se uskuteční krátká informační schůzka.

 

 

Soutěž družstev pokračuje

Po oblastních přeborech pokračují soutěže družstev v následujících dvou týdnech. Dole je uveden přehled utkání, která se budou hrát  na domácích dvorcích Na Ostrově. Naše družstva letos podávají velmi dobré výkony a to je ta nejlepší pozvánka pro Vás, příznivce tenisu, k návštěvě areálu ...

 

 

Turnaj mužů kategorie "C"

O víkendu 13.-15. května na dvorcích LB budou naši hráči startovat na turnaji mužů, který jistě nabídne zajímavá utkání, jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře.

Všichni zájemci o tenis jsou vítáni a zejména  mladší hráče bude divácká kulisa motivovat k výborným výkonům.

Program turnaje začíná každý den v 9 hodin dopoledne.

 

Seznam hráčů a pořadí utkání najdete na zde na webu: 

http://cztenis.cz/turnaj/116007/sezona/L17/informace

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77
Vytvořilo ANAWE and