Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77

Oblastní přebory dorostu a mladšího žactva

Příští vikend 13.-14.května se se konají oblastní přebory dorostenek v Rakovníku a chlapci si o přeborníka oblasti zahrají na dvorcích TK Neridé. V obou turnajích máme zastoupení, proto budeme našim nadějím přát co nejlepší výsledek.

Držet palce budeme taktéž kategorii mladších žáků, kteří se sejdou v Tachlovicích, a my tam máme velmi slušné vyhlídky. Mladší žákyně neobsazujeme.

Okresní soutěž "Neregistrovaných" zahajuje.

Oblíbená okresní soutěž týmových družstev, známá jako soutěž "Neregistrovaných" tenistů, zahájí tento čtvrtek 4.května v 16.00 hodin svůj další ročník.

Vysíláme do soutěže opět naše družstva, která budou chtít jistě bojovat o přední umístění, jako v loňském roce. Tato soutěž se těší stále větší oblibě a čemž svědčí jak celkový počet družstev tak i příkladný přístup všech zůčastněných hráčů  k utkáním.

Zveme všechny na úvodní utkáni našich "C" a "D" družstev.

 

Program utkání družstev

O tomto víkendu zahajují soutěže družstev ve všech věkových kategoriích. V letošním roce hrají naše dvě družstva nejvyšší republikovou soutěž  JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS. Naši dorostenci budou hrát tuto soutěž již druhým rokem a premiérově postoupili do nejvyšší soutěže  naši starší žaci. Družstva dospělých a mladších žáků hrají I.krajské třídy.

Následující seznam utkání  prvých dvou kol samozřejmě také zve všechny příznivce dobrého tenisu do areálu Na Ostrově.

 

 

Okresní přebory o víkendu

O tomto víkendu, t.j. 22.-24. dubna, pokračují okresní přebory v kategoriích žen a mužů a staršího žactva. I když tenisové přípravě  počasí v tomto týdnu nepřálo, věříme, že naši tenisté si povedou stejně úspěšně jako jejich mladší předchůdci, kteří se postarali o získání čtyř přebornických titulů. Gratulujeme! 

Okresní přebory

O velikonočním víkendu 15.-17.4. 2017 probíhají okresní přebory v kategoriích dorost a mladšího žactva. Přípomínáme všem hráčkám a hráčům tenisového oddílu LB samozřejmou účast v těchto turnajích a včasnou přihlášku přes IS.

Výbor TO LB

Začínáme hrát na dvorcích

Díky velkému úsílí 25 členů tenisového oddílu LB, kteří  zvládli o sobotě a neděli uklidit  celý areál a dokončit finální práce na dvorcích, začínáme s tréninkovým hraním tuto středu 29.března 2017.

Všem patří naše díky, VV TO.

Oficiální provoz v areálu Na Ostrově začne v sobotu 1.dubna.

 

Sobotní setkání v areálu "Na Ostrově"

V sobotu 25.3. 2017 odpoledne (13-18.00) budou organizovány uklidové práce v areálu Na Ostrově. Bylo by vhodné se sejít ve vetším počtu, abychom jsme mohli od pondělí zahájit na několika dvorcích tréninkové hraní.

Brigády již od pondělí 13.března

V tomto týdnu začneme s úklidem areálu a přípravou tenisových dvorců na letní sezónu. Budeme se v areálu scházet vždy  v odpoledních hodinách (15.00 -18.00).

Členské příspěvky

Připomínáme všem  našim členkám a našim členům tenisového oddílu TJ Loko Beroun  15.únor 2017 jako nejzažší termín pro zaplacení  členských příspěvků na rok 2017.

Výroční členská schůze 2017

Výkonný výbor TO oznamuje členské základně tenisového oddílu TJ Lokomotivy Beroun o.s., že

                        v úterý 24.ledna 2017 v 17 hodin v Loko baru

se bude konat výroční členská schůze. Všichni jsou srdečně zváni.

 

        

Blahopřání k významným narozeninám

     Dnes se dožívá pan Karel Vlnas 93 let, všichni  z tenisového oddílu a Lokomotivy Beroun přejí našemu nestorovi pevné zdraví a mnoho pohody do dalších let. Blahopřejeme.

 

 

Konec provozu tenisových dvorců

Konec provozu na tenisových dvorcích bude v pondělí 31.října 2016. Vyzvedněte si včas své osobní věci a boty ze skříněk a botníků. 

Budova bude zavřena a provoz obnoven opět na jaře 2017. 

Vv TO.

 

Memoriál Antonína Divína

Tenisový oddíl Lokomotivy Beroun pořádá 9.ročník Memoriálu Antonína Divína jako tenisový turnaj ve čtyřhrách.

Všichni jsou srdečně zváni na sobotu v 8.30 17.9. 2016 do areálu LB Na Ostrově.

Turnaj dvojic bude probíhat po celý den, program a rozlosování bude určen podle počtu příchozích dvojic. 

Nejlepší dvojice obdrží věcné a upomínkové ceny.

Informace pro členskou základnu TO.

Upozornujeme všechny zainteresované na datum 30.září 2016 jako na poslední termín pro zaplacení svých nevyrovnaných poplatků vůči tenisovému oddílu Lokomotivy Beroun.

Cyklovýlet v sobotu 10.září.

Pokud máte tuto sobotu volné místo ve svém diáři, pojedˇte s námi na výlet podél řeky Litavky. Na trasu vyjedeme okolo 9,30 z tenisového areálu směrem na Popovice, Zdice a Chodounˇ. Cesta je nenáročná a po krátké době dorazíme do poloviny "etapy" do Libomyšle, kde bude občerstvení a lehký oběd. Po té se vydáme na zpáteční cestu směrem ...

Třetí letošní cyklovýlet.

Sejdeme se tuto sobotu 16.července v 9.45 Na Ostrově a pojedeme zajímavou trasu v okolí Berouna. Trasa bude trochu kopcovitá, proto přijeďte na horských kolech. Všichni účastníci mohou vzít sebou své známé. Návrat okolo 15.00 hodin.

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77
Vytvořilo ANAWE and