Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77

Dětský den.

Zveme všechny děti a jejich rodiče na oslavu Dětského dne. Dětský den bude probíhat ve středu 1.června od 15.00 do 18.00 v našem areálu Na Ostrově. Děti zde budou soutěžit v netradičních discilplínách a soutěžích, tenisových dovednostech a bězích. Přijďte ve velkém počtu, aby toto dětské odpoledne bylo krásnou vzpomínkou pro Vaše děti.

Dětské krůčky na dvorcích LB.

Přijťe nám fandit, hrajeme každou sobotu odpoledne od května do června, bude se vám naše pinkání líbit.

Tenisový turnaj mužů.

Tuto sobotu a neděli pořádá náš tenisový oddíl LB  turnaj ve dvouhrách a ve čtyřhrách pro dospělé hráče. Současně můžeme na turnaji sledovat hru našich nadějných dorostenců. Rozlosování turnaje čeká všechny příchozí hráče v sobotu v 8.30 ráno v klubovně TO LB. Podle předběžných přihlášek je očekáván start 25 hráčů. Závěrečné semifinalová a finalová utkání budou probíhat v neděli odpoledne.

 

Krajské přebory dívek a chlapců !

Upozorňuje všechny naše hráčky a hráče, že o víkendu 14.-16.května probíhají krajské přebory jednotlivců v kategoriích mladší žactvo a dorost. 

Účast na těchto turnajích není podmíněna žádnými kvalifikačními turnaji, proto se očekává maximální počet našich hráček a našich hráčů, kteří budou na těchto turnajích startovat.

Prezentace tenisového oddílu LB a dosažení co nejlepších výsledků je samozřejmostí.

 

Úspěšný vstup našich týmů do soutěží.

Oznamujeme naší členské základně velmi úspěšný vstup do týmových soutěží. Proto naváhejte a přijďte povzbudit naše hráčky a hráče. Všichni vaši oddílovou podporu potřebují.

Program  utkání v jednolivých kategoriích je zveřejněn v areálu Na Ostrově.

Poděkování za brigády 2016.

Výbor tenisového oddílu LB veřejně vyslovuje všem členkám a členům velké poděkování za účast na letošních brigádách při přípravě tenisového areálu Na Ostrově na letní provoz. Všechny práce proběhly s Vaší pomocí velmi rychle a tím, i když je počasí často aprílové, jsme mohli zahájit hru na dvorcích již 28.března. 

 

 

Začínají týmové soutěže.

V sobotu 30.4. a v neděli 1.5. začnou týmové soutěže ve všech věkových kategorií. Přijďte povzbudit naše hráčky a hráče. Začátky utkání jsou po oba dny stanoveny od 9.00 hodin.

Díky příznivému počasí hrajeme venku!

Kurty venku

Díky příznivému počasí jsou naše kurty skvěle připraveny! Přijďte si zahrát!

Výroční členská schůze

Výbor tenisového oddílu zve na Výroční členskou schůzi, která se koná 20.1.2016 od 17 hodin ve Sportbaru Loko Beroun. Občerstvení zajištěno.

Vánoční dětský turnaj

Dne 12.12.2015 tenisový oddíl Loko Beroun uspořádal turnaj pro nejmladší hráče klubu. Organizoval trenér Mgr. Pozděna Radek, vypomohla mu Lucie Kupková. Celé akce se zúčastnilo 28 dětí, které byly rozděleny do několika skupin. Akce byla zajímavá  a pro děti atraktivní. Ceny v hodnotě 600,- Kč věnoval Tomáš Potůček. 

Vánoční trhy v Norimberku

TJ Loko Beroun pořádá v sobotu 19.prosince 2015 jednodenní autobusový zájezd do Norimberka. Kdo by chtěl se podívat na předvánoční Norimberg a na poslední chvíli koupit nějaké vánoční dárky, tak se může zúčastnit. Veškere informace o přesné době odjezdu a příjezdu, ceně  získáte na recepci LB.

Začíná halová sezona

I když se kupodivu stále dá hrát tenis na venkovních dvorcích, tak přesto tento víkend už začíná halová tenisová sezona. Hodně naspěch mají v kategoriích žen a mužů, kde hned v druhé polovině listopadu jsou uspořádány krajské přebory. Tady připomínáme všem hráčům a všem hráčkám tenisového oddílu LB, že mají povinnost se krajských přeborů zúčastnit.

Tenis "Na Ostrově" pomalu končí....

S dnešní změnou letního času na zimní se také krátí doba na hraní na tenisových dvorcích v areálu "Na Ostrově". Letošní sezóna pro nás začala úspěšně, kdy jsme dosáhli velmi dobrých umístění v soutěžích družstev. Zde je na místě poděkovat nejen všem hráčkám,hráčům, trenérům a  vedoucím družstev, ale také rodičům těch nejmenších dětí. Mimořádně teplé a suché letní počasí nám dopřávalo neomezené možnosti k tréninkům a účastím na tenisových turnajích. Tady jsme trochu podlehli uspokojení a máme zde určité rezervy v tréninkovém úsilí na příští rok. Velký dík patří našim správcům, kteří nám připravovali každodenně dvorce a okoli areálu.

Upozornění - hala 2015/16!

Dovolujeme si upozornit všechny hráčky a hráče, že od soboty 17.10. 2015 začínají pravidelné sobotní a nedělní tenisové tréninky v hale LB. Rozdělení družstev a jmenný seznam je možno si  pro orientaci půjčit přímo v recepci . Všichni vlastníme mobilní telefony, takže samozřejmě předpokládáme, že hodiny budou využívány v plné míře bez zbytečných nedorozumění a k plné spokojenosti všech zúčasněných. Kdyby se  nepodařilo nějakou hodinu obsadit, je NUTNÉ rezervaci zrušit na recepci nejpozději ve středu do 20 hodin daného týdne.

Tenisová hala 2015/2016

Všichni zájemci hraní o sobotách a nedělích v tenisové hale, mohou svoje požadavky oznámit na tel.čísle 603167766.

Losované čtyřhry - rozloučení se sezónou 2015

Vážení přátelé tenisu, letní sezona pomalu končí a jako již tradičně jsou v jejím závěru pro Vás připraveny losované čtyřhry. Přijďte si pinknout na dvorce LB a zažít trochu zábavy večer v naší klubové místnosti. Letos poprvé bude na dvou dvorcích probíhat souběžně podobný turnájek dětí. Rodiče dětí  jsou samozřejmě srdečně zváni také na večerní setkání.

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-77
Vytvořilo ANAWE and