Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Hostování 1.-10. března 2017

Hostování 1.-10. března 2017

Informace pro vedoucí družstev

Vytvoření a schválení žádosti o hostování 2017 je potřeba stihnout od 1. března do 10. března. Platba za hostovací poplatek musí být připsána na účet ČTS nejpozději 15. března, jinak žádost o hostování bude zrušena (i když byla již schválena oběma kluby). Podklady pro platbu (variabilní symbol) Vám vytvoří Informační systém po schválení žádosti oběma kluby. Platbu proveďte přesně podle instrukcí (správná částka a var. symbol), jinak platba nebude sprárována s žádostí a žádost o hostování bude 16. března zrušena.

22.2.2017
Vytvořilo ANAWE and