Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Hostování hráčů 1.-15.3.2018

Hostování hráčů 1.-15.3.2018

Hostování 1.-15.3.2018 (včetně platby)
Žádost o hostování podává hráč po přihlášení do Informačního systému ČTS. Žádost pak schvaluje mateřský klub a nový klub. Pokud je žádost schválena oběma kluby, informační systém hráči vygeneruje instrukce pro zaplacení poplatku. Pokud hráč uhradí poplatek do 15.3.2018, pak je hostování úspěšně provedeno a objeví se v seznamu hostování 2018.

2.3.2018
Vytvořilo ANAWE and