Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Informace o soutěží družstev 2018

Informace o soutěží družstev 2018

         Poslední dubnový víkend budou zahájeny týmové soutěže 2018. Po celé dva měsíce budeme moci fandit našim tenisovým nadějím, které budou hrát své velká utkání na tenisových dvorcích po celém středočeském kraji a tím nejlépe reprezentovat TJ Lokomotivu Beroun. Letos jsme po několika letech obsadili v mládežnických kategoriích nejvyšší možné krajské soutěže a v soutěži dospělých startuje naše Ačko v divizní soutěži. Do bojů vysíláme rekordní počet  devíti šestičlenných tenisových týmů.

         Je to velký úspěch našeho oddílu, za kterým stojí tréninková morálka hráček a hráčů v tenisových trénincích, ve fyzické přípravě v celoroční účasti na tenisových turnajích. Kvalifikovaní trenéři s herními zkušenostmi a organizačními schopnostmi se celoročně starají o své svěřence a tím jim ukazují cestu ke stále kvalitnějším výkonům. Velké poděkování patří rodičům, kteří  dovážejí své ratolesti k tréninků, podporují je materiálně a finančně, ale také je doprovází po tenisových turnajích po celé republice. Jsou nezbytným článkem ve sportovním růstu svých potomků. 

 

          Hodně štěstí všem do  sezóny 2018 přeje tenisový výbor,  již nehrající členky a členové oddílu a všichni ostatní.

 

 

20.4.2018
Vytvořilo ANAWE and