Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Memoriál K.Vlnase a A.Divína

Memoriál K.Vlnase a A.Divína

    

            Vážení tenisový přátelé,

výbor tenisového oddílu si Vás dovoluje pozvat na 12.ročník Memoriálu K.Vlnase a A.Divína. Pořádáme opět na jejich počest  jednodenní tenisový turnaj  ve čtyřhře. Tato tenisová akce se uskuteční v sobotu 14.září od 9.30 hodin v areálu LB Na Ostrově.

Po skončení turnaje bude následovat slavnostní vyhlášení vítězu, předání pohárů a cen. Všichni účastníci turnaje a jejich doprovod jsou srdečně zváni na společenské posezení v klubovně.

 

Výbor TO LB 

 

2.9.2019
Vytvořilo ANAWE and