Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2017

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2017

Podíváme-li se zpět na letošní tenisové výsledky musíme být velmi spokojeni. Dosáhli jsme velkých vítězství, jak v soutěžích jednotlivců, tak i v soutěžích družstev. Po dlouhé době jsme se připoměli třetím místem na mistrovství České republiky  mladších žáků, přebornický titul ve starších žákyních nebo výborná umístění na turnajích nejvyšší třídy "A" jsou další odměnou nejen úspěšným hráčkám a hráčům, ale i celému oddílu a všem  trenérům a rodičům za jejich práci v oddíle. Postup dospělích do nejvyšší krajské soutěže - divize v soutěži družstev je potvrzením správnosti výchovy mládeže od útlého věku.  Podmínky, které máme v našem oddílu,  umožnují všem stávajícím a nově příchozím věnovat se v maximální míře tomuto bílému sportu. Odříkání a úskalí sportu se lépe překonávají, když máte vedle sebe naše nejúspěšnější hráčky a hráče.

Vitejte do nové úspěšné sezóny 2018.

4.11.2017
Vytvořilo ANAWE and