Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Okresní přebory 2018

Okresní přebory 2018

09

V letošním roce opět pořádáme okresní přebory ve všech věkových kategorií mužů a chlapců. Umožňujeme našim hráčů otestovat si na domácích dvorcích  jejich výkonnost po zimním období a samozřejmě obhájit  a vylepšit loňské výsledky.

Chceme tímto upozornit všech hráče TO LB na včasné přihlášení turnaje přes IS, aby jsme získali přehled o jejich zájmu hrát tyto turnaje v úvodu letního období. 

 

Termíny :

14. - 16. dubna OP dorostu a mladšího žactva

21. - 23. dubna OP dospělých a staršího žactva

4.4.2018
Vytvořilo ANAWE and