Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Okresní soutěž "Neregistrovaných" zahajuje.

Okresní soutěž "Neregistrovaných" zahajuje.

Oblíbená okresní soutěž týmových družstev, známá jako soutěž "Neregistrovaných" tenistů, zahájí tento čtvrtek 4.května v 16.00 hodin svůj další ročník.

Vysíláme do soutěže opět naše družstva, která budou chtít jistě bojovat o přední umístění, jako v loňském roce. Tato soutěž se těší stále větší oblibě a čemž svědčí jak celkový počet družstev tak i příkladný přístup všech zůčastněných hráčů  k utkáním.

Zveme všechny na úvodní utkáni našich "C" a "D" družstev.

 

2.5.2017
Vytvořilo ANAWE and