Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Příprava areálu na letní provoz

Příprava areálu na letní provoz

Bri II

 

 

               
                     Vážení přátelé tenisových dvorců,
 
dopřejte chvilku pozornosti této uklidňující zprávě. Ano, i když nebudete tomu zcela věřit, tak  dvorce Na Ostrově rychle vysychají a snesou opět zátěž vašeho pracovního úsilí. 
 
Ne, teď vážně, zima je pryč a naši správci jsou zpět v tenisovém areálu. Proto od čtvrtka 29.března oficiálně zahajujeme brigádní činnost, aby jsme upravili areál po zimní přestávce. 
 
Případné nejasnosti vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 603167766.
 

 

27.3.2018
Vytvořilo ANAWE and