Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Příprava na antuce

Příprava na antuce

V sobotu 6. dubna se odehrál přípravný oddílový turnaj na antukových dvorcích v areálu Na Ostrově. Děvčata a chlapci ve věku 9 až 14 let byli rozděleny do dvou výkonnostních skupin, ve kterých odehráli turnaj ve dvouhře systémem každý s každým. V druhé části tréninkového dne se dvojice sehrávali ve čtyřhře. Hlavními cíli byl přechod z haly na otevřené dvorce,  hráči si zvykali na větší prostor, otevřené nebe a na změnu herního stylu na antukových dvorcích. U všech třinácti účastníků byl patrný pokrok v herních činnostech, obecné obratnosti a tenisovém myšlení. 

6.4.2019
Vytvořilo ANAWE and