Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Program utkání družstev

Program utkání družstev

O tomto víkendu zahajují soutěže družstev ve všech věkových kategoriích. V letošním roce hrají naše dvě družstva nejvyšší republikovou soutěž  JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS. Naši dorostenci budou hrát tuto soutěž již druhým rokem a premiérově postoupili do nejvyšší soutěže  naši starší žaci. Družstva dospělých a mladších žáků hrají I.krajské třídy.

Následující seznam utkání  prvých dvou kol samozřejmě také zve všechny příznivce dobrého tenisu do areálu Na Ostrově.

 

 

29.4. starší žactvo 

9.00

Lokomotiva Beroun - LTC Slovan Kladno

 

29.4. dospělí "B" II.třída A

9.00

Lokomotiva Beroun - Kaučuk Kralupy

 

30.4. mladší žactvo I.třída 

9.00

Lokomotiva Beroun - LTC Slovan Kladno

 

30.4. dorost dorost "A"

9.00

Lokomotiva Beroun - Slavoj Ceský Brod


6.5. dospělí "A" I. třída A,

9.00

Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice "B"


7.5. dorost "B" II. třída

9.00

Lokomotiva Beroun "B" - SK Talent 13 Rakovník

 

 

24.4.2017
Vytvořilo ANAWE and