Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Smuteční oznámení

Smuteční oznámení

 

Tenisový oddíl TJ Lokomotiva Beroun přijal s hlubokým zármutkem zprávu o skonu své dlouholeté členky - paní PhMr. Aleny Besserové.

 

Paní Besserová je zapsána mezi vynikajícími osobnostmi berounského tenisu. Mnoho let byla hráčkou „A“ družstva, stala se přebornicí Podbrdské župy, později okresu. V roce 1955 vyhrála turnaj žen na oblastních přeborech dráhy v Plzni.

 

Čest její památce!

17.1.2019
Vytvořilo ANAWE and