Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Soutěž družstev pokračuje

Soutěž družstev pokračuje

Po oblastních přeborech pokračují soutěže družstev v následujících dvou týdnech. Dole je uveden přehled utkání, která se budou hrát  na domácích dvorcích Na Ostrově. Naše družstva letos podávají velmi dobré výkony a to je ta nejlepší pozvánka pro Vás, příznivce tenisu, k návštěvě areálu ...

 

 

20.5. starší žactvo Junior Tour

9.00

Lokomotiva Beroun - Slavoj Ceský Brod

 

20.5. dospělí "B" II.třída A

14.00

Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník "B"

 

21.5. mladší žactvo I.třída 

9.00

Lokomotiva Beroun - TC Vitality Březnice

 

21.5. dorost dorost "A" Junior Tour

9.00

Lokomotiva Beroun - TK Neridé


27.5. dospělí "A" I. třída A,

9.00

Lokomotiva Beroun - Baník Bříbram


28.5. dorost "B" II. třída

9.00

Lokomotiva Beroun "B" -  Spartak Hořovice

17.5.2017
Vytvořilo ANAWE and