Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Tenis "Na Ostrově" pomalu končí....

Tenis "Na Ostrově" pomalu končí....

S dnešní změnou letního času na zimní se také krátí doba na hraní na tenisových dvorcích v areálu "Na Ostrově". Letošní sezóna pro nás začala úspěšně, kdy jsme dosáhli velmi dobrých umístění v soutěžích družstev. Zde je na místě poděkovat nejen všem hráčkám,hráčům, trenérům a  vedoucím družstev, ale také rodičům těch nejmenších dětí. Mimořádně teplé a suché letní počasí nám dopřávalo neomezené možnosti k tréninkům a účastím na tenisových turnajích. Tady jsme trochu podlehli uspokojení a máme zde určité rezervy v tréninkovém úsilí na příští rok. Velký dík patří našim správcům, kteří nám připravovali každodenně dvorce a okoli areálu.

Společně se členy výboru se na vás všechny opět těšíme v roce 2016.

25.10.2015
Vytvořilo ANAWE and