Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Tenisové turnaje o prázdninách

Tenisové turnaje o prázdninách

Tenisové turnaje o školních prázdninách mají svoje neopakovatelné kouzlo tím, že během měsíců červenec a srpen termínová listina nabízí velký počet turnajů  a hráčky a hráči nemusí řešit nějakou tu prohru navíc a mohou se hned zúčastnit dalšího turnaje. O prázdninách je všechno ok. Nemusí se  do školy, jsou dlouhé dny, všude je dostatek tréninkových dvorců i sparing partnerů. Jen je třeba využít toto období ke zvýšení svojí výkonnosti v maximální míře. 

 

 

 

 

Náš tenisový oddíl pořádá následující turnaje v tenisovém areálu Na Ostrově :

 

Červenec

12.-14.7.  starší žákyně

12.-14.7.  starší žáci

 

19.-21.7.  mladší žákyně

19.-21.7.  mladší žáci

 

21.7.         baby tenis

 

Srpen

11.-13.8.  muži

 

18.-20.8.  dorostenky

18.-20.8.  dorostenci

 

01.9.         baby tenis     

 

6.7.2018
Vytvořilo ANAWE and