Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Tenisový turnaj dospělých

Tenisový turnaj dospělých

O víkendu  12.-14.května pořádáme tenisový turnaj mužů kategorie "C". Přihlásit se je možno do pátku 11.května do 18 hodin, kdy bude uzavřena prezentace  a v klubovně TO LB Na Ostrově bude turnaj vylosován. Turnaj je taktéž vhodný pro mladé hráče dorostenecké kategorie. Program bude začínat v sobotu 12.května v 9.00 hodin. 

 

 

 

 

 

Dvouhra, čtyřhra - výsledky :

http://cztenis.cz/turnaj/116005/sezona/L18/vysledky

6.5.2018
Vytvořilo ANAWE and