Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Turnaj mužů kategorie "C"

Turnaj mužů kategorie "C"

O víkendu 13.-15. května na dvorcích LB budou naši hráči startovat na turnaji mužů, který jistě nabídne zajímavá utkání, jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře.

Všichni zájemci o tenis jsou vítáni a zejména  mladší hráče bude divácká kulisa motivovat k výborným výkonům.

Program turnaje začíná každý den v 9 hodin dopoledne.

 

Seznam hráčů a pořadí utkání najdete na zde na webu: 

http://cztenis.cz/turnaj/116007/sezona/L17/informace

7.5.2017
Vytvořilo ANAWE and