Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Upozornění - hala 2015/16!

Upozornění - hala 2015/16!

Dovolujeme si upozornit všechny hráčky a hráče, že od soboty 17.10. 2015 začínají pravidelné sobotní a nedělní tenisové tréninky v hale LB. Rozdělení družstev a jmenný seznam je možno si  pro orientaci půjčit přímo v recepci . Všichni vlastníme mobilní telefony, takže samozřejmě předpokládáme, že hodiny budou využívány v plné míře bez zbytečných nedorozumění a k plné spokojenosti všech zúčasněných. Kdyby se  nepodařilo nějakou hodinu obsadit, je NUTNÉ rezervaci zrušit na recepci nejpozději ve středu do 20 hodin daného týdne.

13.10.2015
Vytvořilo ANAWE and