Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Začíná halová sezona

Začíná halová sezona

I když se kupodivu stále dá hrát tenis na venkovních dvorcích, tak přesto tento víkend už začíná halová tenisová sezona. Hodně naspěch mají v kategoriích žen a mužů, kde hned v druhé polovině listopadu jsou uspořádány krajské přebory. Tady připomínáme všem hráčům a všem hráčkám tenisového oddílu LB, že mají povinnost se krajských přeborů zúčastnit.

Na známé webové adrese http://cztenis.cz najdeme vypsané halové turnaje pro všechny věkové kategorie. Pro přihlašování a odhlašování všech turnajů potřebuje každá hráčka a každý hráč mít přístup do informačního systému (IS). Informace jsou k dispozici na stejné webové adrese.

Do nastávající halové sezony přejeme našim hráčkám a hráčům hodně vítězství a úspěchů, v případě neúspěchů vytrvejte a přidejte na usílí při trénincích.       

11.11.2015
Vytvořilo ANAWE and