Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality / Začínáme hrát na antuce

Začínáme hrát na antuce

      Vážení tenisový příznivci, s velkou radostí a očekáváním zahajujeme v pondělí 1. dubna provoz v tenisovém areálu Na Ostrově. Připravili jsme pro vás kvalitní antukové dvorce, tenisové školičky pro nejmenší děti, rekreační hraní pro "hobíky"a pro příchozí diváky soutěže družstev a jednotlivců.

       Neváhejte a  svěřte se do péče našich kvalifikovaných trenérů, objednávejte si na telefonním čísle 721 080 229  sehrání vzájemných tenisových utkání, využívejte největší počet antukových dvorců v Berouně sedm dní v týdnu od 9 do 20 hodin. 

        

 

 

31.3.2019
Vytvořilo ANAWE and