Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Dorost

 

  • Domácí utkání na úvod sezony nezastihlo naše hráče v optimální pohodě. Ve vyrovnaných utkáních většinou brali body naši soupeři. O týden později naopak naši hráči poměrně s rezervou přehrávali a nakonec i přehráli soupeře a srovnali počáteční skore první dvou utkání na 1:1. 
  • K dalšímu domácímu utkání nastoupil náš dorost proti favoritu číslo jedna s velkým odhodláním a s přáním představit se domácím divákům vyrovnanými výkony. Musíme říci, že se to předsevzetí naplnilo v plné míře. Hlavně dvouhry přinesli velmi kvalitní zápasy, dokonce i dvě výhry. Ve čtyřhrách byla převaha hostů dána jejich větší herní vyzrálostí. Pokračujte v trénincích v maximálním tempu.
  • Přes veškerou snahu a velmi dobré výkony obou hráček všech chlapců se nedaří získat další vítězství, které by zklidnilo atmosféru. Družstvo se potýká s několika zdravotními problémy a hraje v neúplnou sestavě, doplněné mladšími hráči. Vyrovnaná utkání často končí v náš neprospěch. Na zbývající dvě kola je třeba se dát zdravotně do pořádku, zabojovat a získat jedno vítězství, které by zaručilo pokračování v soutěži. Najděte sílu na vítezství ve společném tréninku.
  • S velkou neznámou bylo očekáváno utkání s týmem ze středu tabulky, kdy jsme potřebovali za každou cenu zvítězit. Naše hráčky a hráči museli bojovat o každý fiftýn, aby celkové skore se přiklonilo v náš prospěch. Po počátečních dvouhrách, kdy byl nerozhodný byl stav 3/3, se nám podařilo celkově zvítězit. O velmi cenné vítězství se hlavní měrou podělily naše opory. Gratulujeme.

 

 

 

 

 

  • Družstvo po úvodním neúspěchu zmobilizovalo síly a v domácím prostředí získalo cenné vítezství. Toto družstvo je důležitým článkem, který napomáhá hráčkám a hráčům v přestupu ze žákovských do dorosteneckých kategorií. Věnujte přípravě a tréninkům více času.
  • Další cenné vítězství dosáhli děvčata a chlapci a tím přesvědčili, že jejich výkonnost je na vzestupu. Bojovnost a touha po vítězství byla na našich hráčích nezměrná. Nebojte se opět přidat v přípravě na dvorci. Získáte tím větší herní jistotu, která je velmi potřebná pro antukový tenis. Sehrajte si v týdnu tréninkové sety.
Vytvořilo ANAWE and