Baby tenis

 

 • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
 • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
 • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

 • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Dospělí

 

 

 • Družstvo v prvních dvou utkáních předvedlo vzácnou vyrovnanost výkonů a s přehledem získalo dvě jednoznačná vítězství.
 • Není pochyb, že si naši dospělí si udrželi výbornou herní pohodu i po přestávce, vyplněnou oblastnímy přebory. Své soupeře předčili ve všech herních situacích a dosáhli poměrně jednoznačné vítězství. Neopomínejte kondiční přípravu.
 • Netrpělivě jsme očekávali šlágr na domácích dvorcích. Dvě zatím nejsilnější družstva se utkaly na našich dvorcích v plných sestavách. Náš nástup do první rundy byl impozantní, získali jsme vedení 3/0 a i v dalších utkáních jsme naše soupeře předčili a získali tak jednoznačné a zároven cenné vítězství. Regenerace je nezbytnou součástí tréninku.
 • Série utkání se soupeři z horní poloviny tabulky pokračovala na Kladně. Celé družstvo přijelo velmi dobře připraveno a proto všechna utkání jsme měli jednoznačně pod kontrolou. Projevila se také sehranost ve čtyřhrách. Pokračujte v tréninku se stejným úsilím a zařaďte v týdnu trénink podání.

 

Gratulujeme "A" družstvu dospělých k celkovému vítězství bez jediné porážky v I.A. třídě a zároveň k postupu do středočeské divize pro rok 2018.

Družstvo hrálo po celé dva měsíce v dobré herní pohodě, naše hráčky a hráči se navzájem povzbuzovali a své soupeře přehrávali s velkým přehledem. Nízký věkový průměr byl naší výhodou, protože celé družstvo předvádělo celodvorcový antukový tenis s dobrým pohybem, razancí úderů a taktickou vyspělostí.

Družstvo nastupovalo v základní sestavě : Blecha Adam, Stuchlík Oskar Oliver, Potůček Adam, Vilím Jakub, Veverková Tereza, Kupková Lucka

 

 

 

 

 • V úvodním důležitém utkání předvedli všichni bojovné výkony a po zásluze vybojovali jednoznačné vítězství.
 • Na cizím hřišti se již tak družstvu nedařilo a  v neúplné sestavě podlehlo ambicioznímu soupeři. V přestávce hráči se pokusí zvýšit tréninkové úsilí.
 • Pokud někdo v klubu v tomto kole něco nečekal, tak to byl zcela jednoznačný výsledek, ovšem ve prospěch hostů. Po slibném úvodu se stav začal komlikoval v náš neprospěch velkou únavou a zraněním  našich dívek. Ve čtyřhrách naše výkony byli nevyrovnané, vzájemně jsme si nevypomohli, a tím byl celkový výsledek potržen. Stanovme si plán na další utkání.
 • Zlepšený výkon všech členů našeho družstva bohužel nestačil na vítězství na které toto družstvo čeká od prvního kola. Situace v tabulce je přesto schůdná a motivace záchrany družstva v soutěži pomůže našim hráčkám a hráčům ve zbylích dvou utkáních. Udržujte si pozitivní myšlení.
 • Velmi důležité vítězství se podařilo zístat s oslabeným soupeřem ze středu tabulky. Jednotlivá utkání měla většinou vyrovnaný průběh, nevynucené chyby převládaly často nad vítěznými míči. Tréninkové zatížení se musí více přibližovat podmínkám v utkání, aby se zlepšila herní jistota. ​Trénujte podání před závěrečným utkáním.
Vytvořilo ANAWE and