Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Mladší žáci

Úvodní strana / Družstva / Mladší žáci

 

  • Pokud by někdo předvídal, že naši nejmladší budou mít po dvou kolech do tabulky dvě vítězství, klobouk dolů. Opravdu překvapili svoji bojovností a týmovou spoluprácí. Hodně pomohl i klubový trenér. 
  • Třetí víťezství v řadě je pro všechny dívky a kluky v družstvu velkým úspěchem. Zlepšil se i herní projev a získali také větší sebevědomí. V týdnu věnujte čas tréninku prvního a druhého podání.
  • Po těsné prohře v minulém kole si naši nejmladší vynahradili zklamání a překvapivě velkým rozdílem přehráli kluky a holky z Kolína. Utkání ve dvouhrách ukázaly jak útočný tenis, tak zlepšenou mezihru a herní jistotu. Milým překvapením byly výkony našich děvčat. Honzík opět  předvedl velmi rychlé hohy, zahrál velké množství vítězných míčů a vynikal také koncentrací. Zahrajte si v týdnu čtyřhru.
  • Další velmi dobré utkání jsme sehráli na dvorcích favorita naší tabulky. Výsledek byl sice o pouhý bodík v náš neprospěch, ale předvedené výkony celého družstva nám udělaly radost. Zejména chlapci přehráli svoje vrstevníky  nasazením a nátlakovou hrou, která jim přinášela jednotlivé body. Naše děvčata se lepší každým utkáním, což by je mohlo motivovat před letní turnajovou sezónou. Mějte neustálou radost ze svoji hry.

 

Vytvořilo ANAWE and