Baby tenis

 

  • V berounském "derby" naši babysté přehráli ve všech utkání jejich soupeře. Některé utkání ukázala již velkou vyspělost našich hráček a hráčů  při hraní tenisových úderů a vesměs předváděli i velmi dobrý pohyb po dvorci. Gratulujeme.
  • První domácí utkání mělo velmi strhující atmosféru, která motivovala malé tenisty k nezměrné bojovnosti a k velkým výkonům. Dlouho byl stav mezi oběma družstvy vyrovnaný, ale koncovka patřila našim nadějím. Trénujte naplno na každém tréninku.
  • Velmi vyrovnané utkání s dobrým koncem sehrála naše přípravka ve Zdicích. Kolektivní výkon s a velká touha po vitězství, kterou předváděli naši devítiletí, byla rozhodující v koncovkách jednotlivých setů. Zahrajte si tréninková utkání také mezi sebou.

 

                                                družstvo 2017

 

  • Podle výsledků jednotlivých setů je jednalo o jednoznačné vítězství našich barev. Zodpovědný přístup ke hře, neustálé zdokonalování jednotlivých úderů a  hraní soutěžních utkání je dobrou přípravou před letními turnaji. Udělejte  si včas seznam letních turnajů. V tréninku věnujte dostatek času skákání na švihadle.

 

                                                                    bt team

 

 

 

 

 

Starší žáci

Úvodní strana / Družstva / Starší žáci

 

  • Po prvním utkání, kde jsme ve všech utkáních měli výraznou převahu, a celkové vítězství bylo jednoznačné, bylo druhé utkání více napínavé a po výborných výkonech obou dívek jsme potřebovali také bod od chlapců. Výkonnost a převaha jejich soupeřů byla, až na jedno utkání, značná. Po korekci výsledku po čtyřhrách, naše družstvo prohrálo. Tedy v ůvodu máme 1 výhru a 1 prohru. Po oblastních přeporech budeme sledovat další výsledky.
  • Jak se říká husarský kousek se povedl starším žáků v domácím utkání. Po nepříznivém průběhu  dvouher, kdy soupeři vyhráli čtyři ze šesti  a tím stanovili průběžný výsledek 4:2 v jejich prospěch, došlo na závěrečné čtyřhry. Naše hráčky a hráči dosti překvapivě měli navrh ve všech "deblech" a získali potřebné tři body a tím nakonec i cenné celkové vítězsví. Gratulujeme za velkou bojovnost a víru ve vítězství.
  • S neúplnou sestavou a to bez našich obou děvčat jsme na radošovických dvorcích dosáhli jen dílčích úspěchů. Chlapci předvedli výborné výkony před oblastními přebory. Věnujte pozornost kompenzačním cvičením.

 

                                       starší_2017

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořilo ANAWE and